«1...4748495051»

Felhasználó
5 éve
Üdv, sziasztok.
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ezért írok magamról egy-két dolgot.

Dávid vagyok, 19-edik életévemet töltöm be januárban.
2011-ben kezdtem el a játékot mikor rátaláltam a suligépen.
1 évig nagyon nem foglalatoskodtam vele, aztán nagyjábol 2 évig elég aktív voltam FLUOR6127 néven. Ezután ismét nem nagyon foglalkoztam vele, majd 2016-ban gondoltam újrakezdem. De sikeresen elfelejtettem a jelszavam, így kénytelen voltam új karaktert készíteni. Őszintén, fogalmam sincs mi mindent kéne írnom ide ahhoz hogy meggyőzellek titeket. A lényeg hogy a sok szünet után most egy kicsit próbálok aktívabb lenni a játékban, és próbálok minél több becsületet elérni a játékosoknál. Akár igen, akár nem, köszönöm hogy időt szántatok (elég gyenge) bemutatkozásom elolvasására. :)
getbanner.php?n=Yanyk

Felhasználó
5 éve
Először is ha úgy érzed, hogy gyenge, ne küld el addig amíg teljesnek nem érzed, vagy akkor meg ne írd bele ha tényleg egyáltalán nincs ötleted hogy mit írhatnál még, mégis azt érzed hogy nem olyan ütős!

Am meg egy nagy IGEN a részemről mert:
-Jól játszol
-Te is lassan már régi motoros vagy
-18 év felett vagy
-Jó fej vagy
-Jelenleg nagyon aktív vagy
-Ott hagytad az általad vezetett klánt értünk

Lenne egy nagyon fontos kérdésem: Meddig tervezel aktívnak lenni/Hogy tervezed az aktívságodat?

Legutóbb szerkesztve david_rossz által.

6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
5 éve
Ami az első kérdést illeti, erre nehéz válaszolni. Szerintem senki nem tudja előre megmondani hogy meddig lesz aktív. Megteszek minden tőlem telhetőt, hogy addig maradjak aktív amíg csak tudok.

Mindennap fellépek az oldalra, ha látom hogy játszanak akkor megyek én is.
getbanner.php?n=Yanyk

Felhasználó
5 éve
Kicsit csiszolj még rajta és tedd a klánlapra a jelentkezésed, ott tudunk szavazni róla egy klikkel és nem kell nézegetnem hogy ki hogy szavazott.
Írhatod még hol laksz persze nem kell postacím de egy város, egy hobbi mit csinálsz ha nem tanulsz, mit tanulsz, esetleg terveid mi leszel suli után, és ne legyél előre ennyire negatív hogy "akár igen akár nem". Olyan mintha mindegy lenne mi lesz eredménye levélnek. :s
Marhahús írt a napokban egy szívemnek tetsző megjegyzést hogy mennyire akar FC-ben lenni , amikor egy másik klánba csalták ha "véletlen" innen menni kell:
Nem mennek sehova mer abbahagynam a sticket :D
Amit David írt azzal meg teljesen egyetértek, és ha a klánoldalra felteszel egy kicsit erősebb jelentkezést akkor még akár igent is mondhatok.



Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Nem bocsi, hogy itt jarsz. Tartsd tiszteletben, hogy ehhez a topichoz semmi kozod. Koszi
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
4 éve
Ez így egy kicsit vagy inkább nagyon kevés....
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"

«1...4748495051»